Producenci
Czas i koszty dostawy

Czas i koszty dostawy

Dostawa 

Licencja na oprogramowanie dostarczana jest w postaci elektronicznej.

Kod aktywacyjny do programu otrzymasz na adres poczty elektronicznej (e-mail) podany przez Ciebie podczas składania zamówienia.

Faktura sprzedaży w postaci pliku PDF zostanie wysłana na ten sam adres poczty elektronicznej.

Sam program można pobrać ze strony internetowej producentów oprogramowania, link do pobrania oprogramowania znajduje się również w wiadomości email wysłanej po zakupie.   

Dodatkowe informacje dotyczące zakupionego oprogramowania, instrukcje instalacji oraz aktywacji znajdują się w wysłanej do Ciebie wiadomości email wysłanej po zakupie.

Licencje ESD

Licencje ESD (Electronic Software Distribution) to nowoczesna forma dystrybucji licencji oprogramowania za pośrednictwem poczty elektronicznej w formie pliku z numerem seryjnym.

Po zakupie w sklepie internetowym licencji na oprogramowanie, na wskazany adres e-mail przychodzi wiadomość zawierająca numer seryjny i szczegółową instrukcję jego rejestracji i aktywacji oraz odnośnik skąd można pobrać aktualną wersję oprogramowania.

Taki sposób sprzedaży jest bardzo popularny głównie ze względu na specyfikę oprogramowania antywirusowego, które jest bardzo często aktualizowane. W przypadku wersji pudełkowych zawierających płyty CD od momentu wyprodukowania do sprzedaży często mija dużo czasu co powoduje, że na płycie znajduje się stara wersja oprogramowania. Aktualne wersje oprogramowania zawsze można pobrać ze stron internetowych producentów.

Otrzymany numer seryjny oraz dowód zakupu jest wystarczającym potwierdzeniem legalności zakupionej licencji na oprogramowanie.

Licencji ESD posiadają wiele zalet w stosunku do zakupu wersji pudełkowych:

  • Instalacja najnowszej wersji oprogramowania.
  • Szybkość realizacji transakcji, zakupiona licencja przychodzi pocztą e-mail, eliminujemy czas dostarczenia tradycyjnej przesyłki.
  • Licencje ESD są tańsze od wersji BOX, nie trzeba płacić za opakowanie, płytę CD, przesyłkę. Wybierając taki sposób zakupu przyczyniamy się do ochrony środowiska.
  • Zakup licencji ESD jest wygodniejszy, nie oczekujemy na przesyłkę tradycyjną a do procesu rejestracji i aktywacji klucza wystarczy go skopiować i wkleić.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl